POZOR: Metoda KINESIO TAPING ® je chráněna autorskými právy. Absolventi kurzů nejsou oprávněni metodu KTM školit, vyučovat nebo jakýmkoliv jiným způsobem dále za úplatu šířit. Všichni účastníci kurzu jsou povinni podepsat PROHLÁŠENÍ, ve kterém svým podpisem potvrzují, že byli o tomto zákazu informováni. Bez podpisu tohoto prohlášení není účast na kurzu možná.

Školící pracoviště v ČR a v SR

PRAHA – NZZ Fascia Clinic Prague, Praha 10 – Dolní Měcholupy, Honzíkova 670/14. Vchod do kliniky je z ulice Kardausova

PELHŘIMOV – NZZ Fit Farma, Vlásenická ulice. (zde je možné zajistit ubytování přímo v objektu).

BRATISLAVA – Fyzioklinik s.r.o., Mlynské Nivy 61/A

V případě zájmu je možné zorganizovat kurz i na vašem pracovišti. Podrobnosti v tomto případě domlouváme individuálně přes email na info@kinesio-czech.cz

Lektoři certifikovaní autorem metody a KTAI pro ČR a SR.:

PhDr. Michal Peroutka, CKTI

DiS. David Valenta, CKTI

Vypsané termíny

ZÁKLADNÍ KURZ – KINESIO TAPING® FOUNDATIONS   (KTM1/2)

Česká republika

15.-16. 6. 2024  Kurz KTM1/2. Místo konání Praha,  Fascia Clinic Prague, Honzíkova 670/14, Praha 10 – Dolní Měcholupy

Výuka probíhá po oba dny od 9-18 hodin.

Cena kurzu je 7500 Kč. Studentům medicíny, fyzioterapie a VŠ oborů, které připravují „sportovní specialisty“,  poskytujeme slevu. Podmínkou získání studentské slevy je absolvování zkoušky z anatomie v rámci VŠ studia a předložení dokladu o probíhajícím studiu při registraci na kurz. Cena po slevě pro studenty je 6500 Kč

POZOR: ÚČASTNÍKŮM KURZU ZE SLOVENSKA se započítává účast na kurzu v souladu s platnými předpisy MZ SR do celoživotního vzdělávání zdravotnických pracovníků. Počet přidělených kreditů je 16.

Slovenská republika

 DALŠÍ TERMÍN  připravujeme.  Kurz KTM 1/2. Místo konání BRATISLAVA, FYZIOKLINIK s.r.o., Mlynské Nivy 61/A 

Výuka probíhá po oba dny v době od 9-18 hodin.

Cena kurzu je 270 eur. Studentům medicíny, fyzioterapie a VŠ oborů, které připravují „sportovní specialisty“  poskytujeme  slevu. Podmínkou pro získání studentské slevy je absolvování zkoušky z anatomie v rámci VŠ studia a předložení dokladu o studiu při registraci na kurz. Cena po slevě pro studenty je 250 eur.

 SPECIALIZOVANÝ KURZ KTM4 –  Téma: SPECIALITY SPORTS ORTHOPEDIC CONCEPTS OF THE KTM – TERMÍN PŘIPRAVUJEME 

 Cena kurzu 4500 Kč nebo 170 eur. Účast je možná pouze po absolvování kurzu KTM3.

Kurz je  jednodenní, výuka probíhá v době od 9-18 hodin. Podmínkou účasti je absolvování základního dvoudenního kurzu, který jsme organizovali v době od 1.1.2023 – kód z příslušného certifikátu je třeba poslat spolu s registrací. Pro absolventy úvodního dvoudenního kurzu, který se konal v době do 31.12.2022, připravujeme spolu s KTAI řešení, jak  zajistit doplnění části chybějí základních vědomostí.

Jak se přihlásit?

Na kurz se můžete přihlásíte ZDE vyplněním přihlašovacího formuláře. Případně můžete poslat přihlášku na email info@kinesio-czech.cz

Do přihlášky uveďte požadované údaje. Věnujte tomu, prosím, pozornost. Jedná se o údaje, které budete mít na certifikátech a dokladech o zaplacení poplatku za kurz.

Zájemci o účast v navazujících kurzech uvedou navíc do kolonky pro poznámky: místo a datum konání předchozího kurzu a specifický kód opsaný z odpovídajícího certifikátu.

Studenti medicíny a fyzioterapie se mohou zúčastnit  kurzů KTM až po úspěšném  absolvování zkoušky z anatomie.  Uvedeným VŠ studentům poskytujeme slevu z ceny poplatku za kurz. Pro získání  slevy předložte při přihlášce vaše potvrzení o studiu a doklad o absolvování zkoušky z anatomie.

Po zaslání přihlášky obdržíte emailem údaje pro platbu, případně informaci, že zvolený termín je již obsazen.

Po obdržení platby na účet vám závazně potvrdíme účast na kurzu.

Doporučujeme neváhat s přihlášením na vámi zvolený kurz. Počet míst na kurzech je omezený. Místo na kurzu je závazně rezervováno až po přijetí platby a to v pořadí, v jakém byly platby připsány na účet.

Pokud se ze závažných důvodů nebudete moci kurzu zúčastnit, informujte ihned organizátory na info@kinesio-czech.cz . V těchto případech s vámi dohodneme náhradní termín.  Poplatky za kurz nevracíme.

Pokud dojde ke zrušení kurzu z důvodů na straně organizátora, dohodneme s vámi buď náhradní termín nebo vrácení peněz.

Kvalifikační předpoklady: Kurzy KTM jsou určeny pro lékaře a nelékařské zdravotnické obory. Dále jsou určeny pro odborníky z oblasti sportu, kteří se věnují péči o pohybový aparát sportovců a v rámci získání své kvalifikace skládali zkoušku z anatomie. Kurzy nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Co obsahuje cena kurzu:

 • Originální výuková skripta pro zvolený typ kurzu vydaná autorem metody a KTAI
 • Dostatečný počet originálních Kinesio®  Tex tejpů
 • Mezinárodně platný certifikát vydávaný KTAI
 • po absolvování kurzů KTM1/2 kód, umožňující 60denní přístup do online databáze KTAI. Přístupový kód generuje  přímo KTAI se sídlem v USA a posílá ho na mail absolventů.

Co potřebujete na kurz:

 • Ostré nůžky
 • Psací potřeby
 • Sportovní oblečení a obuv
 • Sportovní spodní prádlo

Zakončení kurzu:

 • Jednotlivé kurzy nejsou zakončeny zkouškou.
 • Po absolvování každého kurzu obdržíte mezinárodně platný certifikát vydaný KTAI
 • Po absolvování kurzu KTM3 má účastník možnost složit onlaine placený test, který vyhodnocuje přímo KTAI a získat titul Certified Kinesio Taping® Practitioner (CKTP), který ho opravňuje k praktickému používání metody kdekoliv ve světě.

POZOR

 • Během každého kurzu máte možnost zakoupit originální Kinesio® Tex tejpy se slevou z ceny běžné v našem eshopu www.sportmedic.cz.
 • Absolventům námi organizovaných kurzů poskytujeme slevu ze základních cen trvale. Podrobnosti o získání slev pro absolventy se dozvíte od lektora na kurzu, naleznete je také na stránkách našeho eshopu www.sportmedic.cz.

KONTAKTY

Lektor PhDr. Michal Peroutka, CKTI pro ČR a SR
mobil: +420 777 825 183
email info@kinesio-czech.cz
www.kinesio-czech.cz

Autorizovaný zástupce KTAI pro ČR a SR
EUROSAD, s.r.o., Val č. 3, Veselí nad Lužnicí – společnost zastupuje Ing. M. Peroutková, CSc.
email info@kinesio-czech.cz nebo   info@sportmedic.cz