Představujeme naše lektory

Měli jsme  tu čest opět přivítat v naší zemi špičkové vědce z výzkumného týmu metody Kinesio Taping® a také některé klíčové manažery KTAI se sídlem v USA, kteří zodpovídají za odbornou kvalitu instruktorů KTAI.

Praha také hostila 9 vybraných uchazečů o získání titulu CKTI  a 40 stávajících CKTI z různých zemí světa – například až z Brazílie.

S velkou radostí oznamujeme, že zkoušku úspěšně složil také námi vybraný adept na dalšího instruktora pro ČR a SR. Druhým certifikovaným instruktorem pro ČR a SR se stal DiS. David Valenta – blahopřejeme a vítáme ho do týmu

Pravidelnou recertifikaci také absolvoval a povinné přezkoušení velmi úspěšně zvládl náš dosavadní instruktor Mgr. Michal Peroutka, CKTI. Blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů do další práce.

SEZNAMTE SE S LEKTORY, KTEŘÍ JAKO JEDINNÍ NA ÚZEMÍ ČR A SR MAJÍ OPRÁVNĚNÍ VYUČOVAT METODU KINESIO TAPING® OD JEJÍHO AUTORA Dr. KENZO KASE

 

Na území ČR  a SR nyní mohou metodu Kinesio Taping® legálně vyučovat tito 2 instruktoři.  Ještě jednou blahopřejeme .

EUROSAR s.r.o., autorizovaný zástupce KTAI a dr. Kase pro ČR  a SR.


 

Naučíme Vás koncept EDF

Dr. Kenzo Kase spolu se svým týmem vědeckých pracovníků z Kinesio Taping® Association International uzavřeli další etapu výzkumu terapeutických možností Kinesio® tapingu a představili nový ucelený terapeutický koncept, který dostal název EDF (Epidermis-Dermis-Fascia). Tak jako celá metoda Kinesio Taping®, je i tento inovativní terapeutický koncept složen ze dvou neoddělitelných částí – to znamená vědomosti + Kinesio® tejp konkrétních vlastností. Výzkumnému týmu se podařilo vynalézt naprosto revoluční tejp unikátních vlastností. Tento tejp je vyroben nanodotykovou technologií za využití mikroskopických částic lepidla. Díky této patentem chráněné technologii vznikl velmi lehký kinesio tejp se znatelně tenčí vrstvou lepidla a desingem imutujícím dotyk lidského prstu. Tento tejp dostal název Kinesio® Tex Gold FP™.
Terapeutický koncept EDF Vás naučíme v navazujícím kurzu KT3.

Novinka pro koně

Dr. Kase Kinesio Taping a Horse

Dr. Kenzo Kase spolu se svým týmem vědeckých pracovníků představili také terapeutický koncept metody Kinesio Taping® zaměřený na léčbu poranění a poškození pohybového aparátu koní. Pro tento koncept vyvinuli unikátní kinesio tejp, který dostal název Kinesio® Equine a který je stejně jako všechny Kinesio® tejpy, které vyvinul Dr. Kenzo Kase, chráněn ochrannými známkami a ™. Tento tejp má pevnější strukturu tkaniny, lepidlo je naneseno celoplošně bez vlnek a má větší adhezivní schopnosti než lepidlo u kinesio tejpů, určených pro humání medicínu. V případě nechtěného pozření tejpu zvířetem dojde v zažívacím traktu k úplnému rozložení tejpu bez možnosti vzniku nežádoucích zdravotních obtíží.