Kinesio Taping® Advanced Techniques and Clinical Reasoning  – KTM3

Jednodenní kurz metody Kinesio Taping® navazuje na úvodní kurz KTM1/2. Kurz je možné absolvovat nejříve 6 týdnů po absolvování KTM1/2. Během této doby mají absolventi  prostor pro získání vlastních praktických zkušeností s metodou Kinesio Taping®

Na začátku kurzu KTM3 je prostor pro zopakování základních pricncipů a technik Kineiso Taping® Method. Během tohoto navazujícího osmihodinového kurzu se naučíte navazující techniky aplikace Kinesio Taping® Method na další diagnózy. Především se jedná o tyto diagnózy: impigement syndrom, whiplash, chondromalacie patelly, ošetření jizev, navazující techniky fasciální a lymfatické korekce.

Účastníci v tomto kurzu získají také pokročilé informace o nové technice spadající pod Kinesio Taping® Method s názvem EDF (Epidermis – Dermis – Fascia) a naučí se tuto techniku využívat v praxi.

Po absolvování kurzu KTM3 je možné složit bezplatný online test přímo u Kinesio Taping® Association International a získat tak titul CKTP – Certified Kinesio Taping® Practitioner. Více informací získáte v sekci „Formát školení“.
kplus