Image
Nahoru
Navigace

Termíny kurzů - Kinesio Taping® Method

POZOR: Absolventi kurzů  nejsou oprávněni metodu KTM školit, vyučovat nebo jakýmkoliv jiným způsobem dále šířit. Všichni účastníci kurzu jsou povinni podepsat PROHLÁŠENÍ, ve kterém svým podpisem potvrzují, že byli o tomto zákazu informováni. Bez podpisu tohoto prohlášení není účast na kurzu možná.

Školící pracoviště v ČR:

PRAHA – Rehabilitační Klinika Malvazinky, U Malvazinky 5, Praha 5

PELHŘIMOV – NZZ Fit Farma, Vlásenická ulice. (zde je možné zajistit ubytování i stravu přímo v objektu).

V případě zájmu je možné zorganizovat kurz i na vašem pracovišti. Podrobnosti v tomto případě domlouváme individuálně přes email na info@kinesio-czech.cz

Lektor: Mgr. Michal Peroutka, CKTI pro ČR a SR

Vypsané termíny

17.-18.3.2018   Kurz KT1/KT2 podle nových osnov. Místo konání Rehabilitační klinika Malvazinky Praha. Výuka probíhá od 9-18hod. oba dny

Cena kurzu je 7500 Kč. Studentům mediciny, fyzioterapie a VŠ oborů, které připravují „sportovní specialisty“,  poskytujeme slevu. Podmínkou získání slevy je absolvování zkoušky z anatomie v rámci VŠ studia a předložení dokladu o studiu při registraci na kurz. Cena po slevě pro studenty je 6500 Kč

Slovenská republika

10.-11.3.2018   Kurz KT1/2 podle nových osnov. Místo konání Bratislava, FYZIOKLINIK s.r.o.,  Výuka probíhá po oba dny v době od 9-18 hodin.                                             Cena kurzu je 280 eur. Studentům mediciny, fyzioterapie a VŠ oborů, které připravují „sportovní specialisty“  poskytujeme  slevu. Podmínkou pro získání slevy je absolvování zkoušky z anatomie v rámci VŠ studia a předložení dokladu o studiu při registraci na kurz. Cena po slevě pro studenty je 250 eur.

DÁLE VÁS ZVEME NA NAVAZUJÍCÍ KURZY – termíny budeme vypisovat

Další termíny budeme postupně vypisovat

Jak se přihlásit?

Na kurz se můžete přihlásíte ZDE vyplněním přihlašovacího formuláře. Případně můžete poslat přihlášku na email info@kinesio-czech.cz

Do přihlášky uveďte požadované údaje. Věnujte tomu, prosím, pozornost. Jedná se o údaje, které budete mít na certifikátech a dokladech o zaplacení poplatku za kurz.

Zájemci o účast v navazujících kurzech uvedou navíc do kolonky pro poznámky: místo a datum konání předchozího kurzu a specifický kód opsaný z certifikátu.

Studenti medicíny a fyzioterapie se mohou zúčastnit pouze úvodních kurzů KT1/KT2 a musí mít úspěšně absolvovanou zkoušku z anatomie.  S platností od 15. 5. 2016 poskytujeme  studentům slevu ve výši 10% z ceny kurzu KT1/KT2. Pro získání této slevy předložte při přihlášce vaše potvrzení o studiu.

 

 

Po zaslání přihlášky obdržíte emailem údaje pro platbu, případně informaci, že zvolený termín je již obsazen.

Po obdržení platby na účet vám závazně potvrdíme účast na kurzu.

Doporučujeme neváhat s přihlášením na vámi zvolený kurz. Počet míst na kurzech je omezený. Místo na kurzu je závazně rezervováno až po přijetí platby a to v pořadí, v jakém byly platby připsány na účet.

Pokud se ze závažných důvodů nebudete moci kurzu zúčastnit, informujte ihned organizátory na info@kinesio-czech.cz . V těchto případech s vámi dohodneme náhradní termín.  Poplatky za kurz nevracíme.

Pokud dojde ke zrušení kurzu z důvodů na straně organizátora, dohodneme s vámi buď náhradní termín nebo vrácení peněz.

Kvalifikační předpoklady: Kurzy KTM jsou určeny pro lékaře a nelékařské zdravotnické obory. Nejsou určeny pro laickou veřejnost. Nově se kurzu KT1/KT2 mohou zúčastnit i studenti medicíny a fyzioterapie po složení zkoušky z anatomie.

Co obsahuje cena kurzu:

 • Originální výuková skripta pro zvolený typ kurzu vydaná KTAI
 • Dostatečný počet originálních Kinesio Tex tejpů
 • Mezinárodně platný certifikát vydávaný KTAI
 • Certifikát s kredity do systému celoživotního vzdělávání
 • případě absolvování kurzů KT1/KT2 kód, umožňující 60ti denní přístup do online databáze KTAI

Co potřebujete na kurz:

 • Ostré nůžky
 • Psací potřeby
 • Sportovní oblečení a obuv
 • Sportovní spodní prádlo

Zakončení kurzu:

 • Jednotlivé kurzy nejsou zakončeny zkouškou.
 • Po absolvování každého kurzu obdržíte mezinárodně platný certifikát vydaný KTAI a certifikát s kredity do celoživotního vzdělávání.
 • Po absolvování kurzu KT3 má účastník možnost složit onlaine placený test, který vyhodnocuje přímo KTAI a získat titul Certified Kinesio Taping® Practitioner (CKTP), který ho opravňuje k praktickému používání metody kdekoliv ve světě.

POZOR

 • během každého kurzu máte možnost zakoupit originální Kinesio® Tex tejpy se slevou 25% z ceny běžné v našem eshopu www.sportmedic.cz.  Slevu poskytuje autorizovaný zástupce KTAI pro ČR a SR jako podporu prodeje originálních kinesio tejpů odborně edukovaným terapeutům trvale. Podrobnosti o získání slev pro absolventy naleznete v eshopu www.sportmedic.cz.

KONTAKTY

Mgr. Michal Peroutka, CKTI pro ČR a SR
mobil: +420 777 825 183
email info@kinesio-czech.cz
www.kinesio-czech.cz

Autorizovaný zástupce KTAI pro ČR a SR
EUROSAD, s.r.o.,
email info@sportmedic.cz%