Image
Nahoru
Navigace

Termíny kurzů - Kinesio Taping® Method

POZOR: Absolventi kurzů  nejsou oprávněni metodu KTM školit, vyučovat nebo jakýmkoliv jiným způsobem dále šířit. Všichni účastníci kurzu jsou povinni podepsat PROHLÁŠENÍ, ve kterém svým podpisem potvrzují, že byli o tomto zákazu informováni. Bez podpisu tohoto prohlášení není účast na kurzu možná.

Školící pracoviště v ČR:

PRAHA – Rehabilitační Klinika Malvazinky, U Malvazinky 5, Praha 5

PELHŘIMOV – NZZ Fit Farma, Vlásenická ulice. (zde je možné zajistit ubytování i stravu přímo v objektu).

V případě zájmu je možné zorganizovat kurz i na vašem pracovišti. Podrobnosti v tomto případě domlouváme individuálně přes email na info@kinesio-czech.cz

Lektor: Mgr. Michal Peroutka, CKTI pro ČR a SR

Vypsané termíny

Česká republika
23.-24.9.2017  Kurz KT1/KT2 podle nových osnov. Místo konání Brno, MU Fakulta sportovních studií. V tomto termínu je počet míst pro zájemce mimo MU omezen.                                                                                                                         Cena kurzu 7500,- Kč, studentům mediciny a fyzioterapie poskytneme po předložení dokladu o studiu  slevu. Podmínkou je absolvování zkoušky z anatomie v rámci VŠ studia

14.-15.10.2017  Kurz KT1/KT2 podle nových osnov. Místo konání Rehabilitační klinika Malvazinky Praha. Výuka probíhá od 8hod30min-18hod.                                            Cena kurzu je 7500 Kč. Studentům mediciny, fyzioterapie a VŠ oborů, které připravují „sportovní specialisty“ poskytujeme slevu. Podmínkou získání slevy je absolvování zkoušky z anatomie v rámci VŠ studia a předložení dokladu o studiu při registraci na kurz. Cena po slevě pro studenty je 6500 Kč

Slovenská republika

21.-22.10.2017  Kurz KT1/2 podle nových osnov. Místo konání Bratislava, FYZIOKLINIK s.r.o.,  Výuka probíhá po oba dny v době od 8hod30min-18 hodin.                              Cena kurzu je 280 eur. Studentům mediciny, fyzioterapie a VŠ oborů, které připravují „sportovní specialisty“  poskytujeme  slevu. Podmínkou pro získání slevy je absolvování zkoušky z anatomie v rámci VŠ studia a předložení dokladu o studiu při registraci na kurz. Cena po slevě pro studenty je 250 eur.

DÁLE VÁS ZVEME NA NAVAZUJÍCÍ KURZY:

26.8.2017  Kurz KT3 podle původních osnov. Místo konání Bratislava, Fyzioklinik s.r.o.. Výuka probíhá v době od 9-18 hodin.                                                                           Cena kurzu je 170 eur nebo 4500,- Kč.  Podmínkou pro účast na tomto kurzu je abolvování kurzu KT1/KT2 – kód z certifikátu uveďte při vaší regitraci. Výuka tohoto kurzu probíhá podle původních osnov – absolventi kurzů KT1/KT2 podle původních osnov /termíny kurzů do 30.6.2017/ mají NAPOSLEDY možnost naučit se novou terapeutickou techniku EDF.

27.8.2017  Kurz KT4 – Specialty Sports Orthopedic Concepts of the Kinesio Taping® Method.  Místo konání Bratislava, Fyzioklinik s.r.o. Výuka probíhá od 9-18 hodin.     Cena kurzu je 170 eur nebo 4500,- Kč.  Podmínkou pro účast je abolvování kurzu KT3 – kód z certifikátu uveďte při registraci na kurz KT4.

 

Další termíny budeme postupně vypisovat

Jak se přihlásit?

Na kurz se můžete přihlásíte ZDE vyplněním přihlašovacího formuláře. Případně můžete poslat přihlášku na email info@kinesio-czech.cz

Do přihlášky uveďte požadované údaje. Věnujte tomu, prosím, pozornost. Jedná se o údaje, které budete mít na certifikátech a dokladech o zaplacení poplatku za kurz.

Zájemci o účast v navazujících kurzech uvedou navíc do kolonky pro poznámky: místo a datum konání předchozího kurzu a specifický kód opsaný z certifikátu.

Studenti medicíny a fyzioterapie se mohou zúčastnit pouze úvodních kurzů KT1/KT2 a musí mít úspěšně absolvovanou zkoušku z anatomie.  S platností od 15. 5. 2016 poskytujeme  studentům slevu ve výši 10% z ceny kurzu KT1/KT2. Pro získání této slevy předložte při přihlášce vaše potvrzení o studiu.

 

 

Po zaslání přihlášky obdržíte emailem údaje pro platbu, případně informaci, že zvolený termín je již obsazen.

Po obdržení platby na účet vám závazně potvrdíme účast na kurzu.

Doporučujeme neváhat s přihlášením na vámi zvolený kurz. Počet míst na kurzech je omezený. Místo na kurzu je závazně rezervováno až po přijetí platby a to v pořadí, v jakém byly platby připsány na účet.

Pokud se ze závažných důvodů nebudete moci kurzu zúčastnit, informujte ihned organizátory na info@kinesio-czech.cz . V těchto případech s vámi dohodneme náhradní termín.  Poplatky za kurz nevracíme.

Pokud dojde ke zrušení kurzu z důvodů na straně organizátora, dohodneme s vámi buď náhradní termín nebo vrácení peněz.

Kvalifikační předpoklady: Kurzy KTM jsou určeny pro lékaře a nelékařské zdravotnické obory. Nejsou určeny pro laickou veřejnost. Nově se kurzu KT1/KT2 mohou zúčastnit i studenti medicíny a fyzioterapie po složení zkoušky z anatomie.

Co obsahuje cena kurzu:

 • Originální výuková skripta pro zvolený typ kurzu vydaná KTAI
 • Dostatečný počet originálních Kinesio Tex tejpů
 • Mezinárodně platný certifikát vydávaný KTAI
 • Certifikát s kredity do systému celoživotního vzdělávání
 • případě absolvování kurzů KT1/KT2 kód, umožňující 60ti denní přístup do online databáze KTAI

Co potřebujete na kurz:

 • Ostré nůžky
 • Psací potřeby
 • Sportovní oblečení a obuv
 • Sportovní spodní prádlo

Zakončení kurzu:

 • Jednotlivé kurzy nejsou zakončeny zkouškou.
 • Po absolvování každého kurzu obdržíte mezinárodně platný certifikát vydaný KTAI a certifikát s kredity do celoživotního vzdělávání.
 • Po absolvování kurzu KT3 má účastník možnost složit onlaine placený test, který vyhodnocuje přímo KTAI a získat titul Certified Kinesio Taping® Practitioner (CKTP), který ho opravňuje k praktickému používání metody kdekoliv ve světě.

POZOR

 • během každého kurzu máte možnost zakoupit originální Kinesio® Tex tejpy se slevou 25% z ceny běžné v našem eshopu www.sportmedic.cz.  Slevu poskytuje autorizovaný zástupce KTAI pro ČR a SR jako podporu prodeje originálních kinesio tejpů odborně edukovaným terapeutům trvale. Podrobnosti o získání slev pro absolventy naleznete v eshopu www.sportmedic.cz.

KONTAKTY

Mgr. Michal Peroutka, CKTI pro ČR a SR
mobil: +420 777 825 183
email info@kinesio-czech.cz
www.kinesio-czech.cz

Autorizovaný zástupce KTAI pro ČR a SR
EUROSAD, s.r.o.,
email info@sportmedic.cz%