Image
Nahoru
Navigace

Kinesio Taping® Clinical concepts and advanced taping methods – KT3

Jednodenní kurz, který navazuje na základní KT1 + KT2. Kurz je možné absolvovat nejříve 6 týdnů po absolvování KT1 + KT2. Během této doby mají absolventi KT1 + KT2 prostor pro získání vlastních praktických zkušeností s Kinesio Taping® Method.

POZOR!    INFORMACE PRO ABSOLVENTY KURZU KT1/KT2, kteří mají zájem naučit se novou techniku EDF. NÍŽE UVEDENÝ OBSAH KURZU MUŽETE NAPOSLEDY ABSOLVOVAT V TERMÍNU 26.8.2017 – místo konání BRATISLAVA.  Podle nových osnov výuky metody se výuka této techniky přesunuje do úvodního kurzu KT1/KT2

 

Na začátku kurzu KT3 je prostor pro zopakování základních pricncipů a technik Kineiso Taping® Method. Během tohoto navazujícího osmihodinového kurzu se naučíte navazující techniky aplikace Kinesio Taping® Method na další diagnózy. Především se jedná o tyto diagnózy: impigement syndrom, whiplash, chondromalacie patelly, ošetření jizev, navazující techniky fasciální a lymfatické korekce.

Účastníci v tomto kurzu získají základní informace o nové technice spadající pod Kinesio Taping® Method – EDF (Epidermis – Dermis – Fascia) a naučí se tuto techniku využívat v praxi.

Po absolvování kurzu KT3 je možné složit placený online test prostřednictvím Kinesio Taping® Association International a stát se tak Certified Kinesio Taping® Practitioner. Více informací získáte v sekci „Formát školení“.
kplus